Snelheidsmeter aandrijving defect

Vanmorgen trok de mist op en werd het best mooi weer, dus hophop de MT naar buiten en een stukje rijden. Na de koffie in HZ terug naar huis. Plots begon de naald van de snelheidsmeter heen en weer te schieten en bleef uiteindelijk op nul staan. Thuis de kabel vervangen, geen succes. Zelfs de snelheidsmeter/km teller vervangen, ook geen soelaas. De MT heeft nu wel een kilometerstand van 1 kilometer :star_struck: als nieuw dus. Laatste optie, aandrijf mechanisme in het wiel. Dat was hem dus. Helemaal weggesleten.


Ter vergelijking naast een nieuw wormwiel asje

Nu het wiel er uit ligt gelijk remschoentjes vervangen, en de blubber van de winter er af gewassen

Zo kom je de zondag wel door

Je dag goed besteed ,.en met goed weer dat dan wel weer ,en kan weer jaren mee .

Hoor je best vaak heej, die wormwieltjes versleten. Maakt niet uit welk merk. Maar je kunt weer zien hoe laag je vliegt. :grinning:

Gelukkig dat het dan nog nieuw tekoop is, bij de tegenwoordige productie van bijna alles is het maken van extra onderdelen een taboe, onder het motto is het kapot dan koop je maar een nieuwe :sleepy_face:

Van Zundapp zijn de oude modellen van metaal en die gaan een lange tijd mee .