Werkzaam heden bij Eugje Freubel

Hoi hoi allemaal …
We zijn lekker b

ezig in het freubel paleis…

De Sparta Sport laatste hand aan leggen volledig gedemonteerd geweest nu bijna gereed met opbouwen.

Morgen de laatste hand…. poetsen.

Wat heb ik allemaal gedaan …

De bromer voorzichtig helemaal gedemonteerd lak beschadigingen bij gewerkt .. blokje is helemaal open geweest maar netjes weer gesloten bijna 0 slijtage zelfs de riem ziet er als nieuw uit . Wel even op de ouderwetse manier het cilindertje bewerkt in en uitlaat met een vuiltje… en de inlaat poort vergroot naar 15mm en een 15mm Bing geplaatst.

Alles weer fris opgebouwd …. Remschoenen van Puch Maxi vermaakt om ze passend te maken voor de Sparta Naven … van de orginele remschoenen lagen de voeringen los in de trommels.

Alle binnenkabels vernieuwd…

Koffers gemonteerd en proef gereden …

Jammer hij stikt nu in zijn uitlaatgassen dus toch maar kiezen voor een andere uitlaat … maar toch even 58km op de klok (telefoon gps) toch beter als de 43 km eerst .

1 Like

Kijk mooi kun je lekker mee met een B O L U Z rit .
Een boluz lid heeft ook dit model Sparta met een Kreidler blokje er onder.

Ziet er weer prachtig uit en zo gaat hij weer jaren mee

Heerlijk om te zien. En het allermooiste is dat het de brommer is geweest van zijn pa. Prachtig toch.

Oh dat is helemaal bijzonder. Des te belangrijker dat hij straks weer in top conditie is.

Ja die heb ik gezien ook geweldig natuurlijk ….

Altijd leuk die zelf bouws ,.laatste projectje was de Limid Edision Zundapp dit was een completen ratjetoe ,wel 5 of 6 merken door elkaar .